O Nas

nasza firma oferuje Państwu kompleksowe i profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie remontów i modernizacji budynków zdobyte w kraju i za granicą, potwierdzone referencjami i certyfikatami. nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa, które doceniły naszą fachowośc i solidność. Działamy głównie na terenie wojewódzctwa wielkopolskiego. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i seminariach. Należymy również do polskiego zrzeszenia płytkarzy.

Wykonujemy profesjonalne pomiary obiektów, przygotowujemy wycenę materiałów oraz kosztorysy na prace remontowe. Zapewniamy kompleksową obsługę, doradzctwo i konkurencyjne ceny. Wykonujemy również projekty i wizualizacje łazienek w 3D w wybranych przez klienta płytkach. Do wykonanych projektów dołączamy dokumentację techniczną.

Służymy poradą w kwestii aranżacji i dekoracji wnętrz, w doborze odpowiednich materiałów. Współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów, co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową naszych usług. Świadczymy usługi z materiałów własnych jak i z materiałów powierzonych przez klienta. Na wszystkie prace udzielamy gwarancję.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do objerzenia galerii realizacji i skorzystania z naszych usług.

 


Skontaktuj się z nami